Notice: Undefined variable: count in C:\www\devadesatka.pionyr.cz\web\devadesatka.pionyr.cz\vatra\frame.php on line 49

Notice: Undefined variable: footer in C:\www\devadesatka.pionyr.cz\web\devadesatka.pionyr.cz\vatra\frame.php on line 96
VATRA

15. PTO  VATRA

User: none
Jméno:
Heslo:

O oddíle
Tábořiště

Aktivity
Členové
Ke stažení

Diskuse

Optimalizováno pro
Mozilla Firefox™

online1
dnes11
týden82
měsíc284
celkem59303
90. TSP  >>>  15. PTO VATRA  >>>  O oddíle

Domovská stránka

Náš oddíl pracuje již od svého vzniku v roce 1975 družinovým systémem. Jednotlivé družiny vedou rádci. Družiny se scházejí v klubovně na ulici Slovinské č. 39 v Králově Poli 1 x týdně. Náplní družinových schůzek jsou nejrůznější hry a činnosti zaměřené na táboření a pobyt v přírodě. Celý oddíl společně pak vyjíždí na jednodenní i vícedenní výpravy a výlety, nejen za krásami přírody a za památkami, ale třeba i na hvězdárnu, do bazénu nebo do lanového centra. Již od roku 1991 vyjíždíme pravidelně na Velikonoce a podzimní prázdniny na pětidenní výpravy, a takto jsme za bezmála 20 let projezdili již téměř celou republiku. Vyvrcholením oddílové činnosti je každoročně stanový tábor "U Stříbrného jezera", situovaný v krásném prostředí Vysočiny u Znětíneckého rybníka (viz sekce Tábořiště).

Vedení oddílu

"Evička"