Notice: Undefined variable: count in C:\www\devadesatka.pionyr.cz\web\devadesatka.pionyr.cz\vatra\frame.php on line 49

Notice: Undefined variable: footer in C:\www\devadesatka.pionyr.cz\web\devadesatka.pionyr.cz\vatra\frame.php on line 96
VATRA

90. TSP  >>>  15. PTO VATRA  >>>  Odkazy

Odkazy na stránky

Ústředí pionýra v Praze
Pionýr je občanské sdružení, jehož aktivity spočívají v činnosti dobrovolníků. Přesto má nevelké profesionální zázemí, neboť jsou činnosti, které pro spolek s celostátní působností nemohou dobrovolníci bezezbytku zajistit. Vytvořil proto Ústředí Pionýra v České republice, které poskytuje nezbytné zázemí pro Pionýr jako celek. I na jeho činnosti se ovšem kromě zaměstnanců podílí také řada dobrovolníků.

Jihomoravská krajská organizace Pionýra
Činnost sdružení Pionýr v Jihomoravském kraji zastřešuje Jihomoravská krajská organizace Pionýra, se sídlem v Brně, Údolní 58a. Členskou základnu v roce 2007 tvoří více jak 2500 pionýrů všech věkových kategorií. Sdružujeme děti, dospívající i dospělé členy v mnoha různorodých oddílech, vyvíjejících všestrannou a zajímavou činnost - každotýdenní oddílové či družinové schůzky, víkendové výlety a výpravy, letní či zimní tábory.

Sdružení pionýrských tábornických oddílů

BOROVICE
strom, který vám ukáže cestu. Informační centrum pro dětskou rekreaci, cestování skupin a volný čas

Liga lesní moudrosti